نتایج جستجو برای عبارت :

آزمونک5 مستمر فیزیک نهم- تغییر زمان و لینک

آزمونک5 مستمر فیزیک نهم
روز شنبه 27 اردی‌‌بهشت- ساعت 16:15

آزمونک در سامانه آزمون علامه حلی5 به آدرس زیر برگزار می‌شود و حتما قبل از آزمون لاگین کنید.
نام کاربری و رمز عبور، کد ملی می‌باشد...
سامانه آزمون آنلاین علامه حلی5

سرفصل آزمونک:
مبحث از اول ماشین تا آخر قرقره‌ها (آزمون پیش، جنبه آموزشی داشت)

توضیحات:
ادامه مطلب
آزمونک5 ریاضی پایه هفتم در قالب حلی‌کاپ
روز پنج‌شنبه 4 اردی‌بهشت ساعت 4 بعد از ظهر

سرفصل آزمونک:
کتاب درسی، تعریف توان از صفحه  ۸۴ تا ۸۶کتاب درسی، محاسبات عبارت توان‌دار از صفحه ۸۷ تا ۸۹کتاب درسی، ساده کردن عبارت‌های توان‌دار از صفحه ۹۰ تا ۹۲

برای ورود به آزمون نیاز هست که حتما یک ایمیل گوگل (Gmail) داشته باشید. 
لینک ورود به آزمون، پیش از برگزاری، در وبلاگ قرار می‌گیرد.

اولیای محترم خواهشمند است در تمام مدت آزمونک‌ها در کنار فرزند خو
در زبان گیلکی در تمامی گویش‌ها از فعل دؤبؤن به عنوان فعل کمکی برای ساخت ماضی و مضارع مستمر استفاده می‌شود.
مصدر/مضارع فعل «دؤبؤن» در گویش‌های مختلف زبان گیلکی به‌ترتیب از غرب به شرق بدین شکل است:
دۊبؤن/ درهدبان/ درهدوین/ درهدیین/ درهدبین/ دره

طریقهٔ ساخت فعل مستمر:در گویش‌های غربی: مصدر + صرف فعل دؤبؤنمثال از ماضی مستمر: أمؤن دۊبۊم (فارسی: داشتم می‌آمدم)مثال از مضارع مستمر: أمؤن درم (فارسی: دارم می‌آم)

در گویش‌های مرکزی: مصدر مرخم + صرف ف
زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زم
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث. یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره أو ت
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل
الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا
وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى
فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو
عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.   یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره
1- کارگرانی که قرارداد کار آنان دائمی باشد.2⃣  کارگرانی که از بدو استخدام بدون قرارداد مشغول به کار شده اند و ماهیت کار آنان نیز مستمر می باشد.3⃣ کارگرانی که در بدو استخدام  قرارداد داشتند ولی بیش از یک دوره بدون قرارداد به کار ادامه داده اند. (به شرط  مستمر بدون ماهیت کار)4⃣ کارگرانی که به کارهایی با ماهیت مستمر اشتغال دارند و در قرارداد کار آنان مدتی ذکر نشده و یا اینکه تاریخ شروع مشخص باشد اما به تاریخ پایان اشاره ای نشده باشد.◀️نکته: کارگ
صد لشکر به فرمان دارم اما حبس و پاگیرت شدممیخکوب محکم به دیوار و به زنجیرت شدم
بی وفا این بی وفایی تا کجا مستمر است؟
آن زمان گفتی برو چندی است دلگیرت شدم
بگذر ای روز بدون یار و عشق
خود به چشم خود نبینی من که دل سیرت شدم؟
باز آی هر شب تو ای رویایی عشق
بنگر این رویازده بی شک که تعبیرت شدم
مردمان گویند که عمر بر حسب قسمت گذرد
هر زمان فکرت که کردم بی درنگ ترسان ز تقدیرت شدم
آنچنان آرامش جانی که هر شب قبل خواب
آن قدر فکرت کنم گویی که درگیرت شدم
من که با
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

صد لشکر به فرمان دارم اما حبس و پاگیرت شدممیخکوب محکم به دیوار و به زنجیرت شدم
بی وفا این بی وفایی تا کجا مستمر است؟
آن زمان گفتی برو چندی است دلگیرت شدم
بگذر ای روز بدون یار و عشق
خود به چشم خود نبینی من که دل سیرت شدم؟
باز آی هر شب تو ای رویایی عشق
بنگر این رویازده بی شک که تعبیرت شدم
مردمان گویند که عمر بر حسب قسمت گذرد
هر زمان فکرت که کردم بی درنگ ترسان ز تقدیرت شدم
آنچنان آرامش جانی که هر شب قبل خواب
آن قدر فکرت کنم گویی که درگیرت شدم
من که با
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «انقلاب اسلامی نخستین انقلاب بزرگ قرنهای اخیر است که توانسته خط مستقیم و جهتگیری خود را در یکچنین مدت طولانی حفظ کند؛ این سابقه ندارد.» ۱۳۸۳/۱۱/۱۹پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، لوح «انقلاب مستمر» را منتشر می‌کند.

صدها حادثه توجه‌برانگیز و پر معنی و در عین حال ظاهراً بی‌ارتباط و گاه متناقض با یکدیگر در زندگی موسی‌بن جعفر هنگامی معنا می‌شود و ربط می‌یابد که رشته مستمر جهاد و مبارزه ۲۵۰ ساله ائمه را از آغاز امامت تا لحظه شهادت آن بزرگوار مشاهده کنیم.
کتاب انسان ۲۵۰ ساله، ص۳۱۶
شهادت امام کاظمعلیه‌السلام را تسلیت می‌گوییم.
اهداف و موضوع فعّالیّت انجمن به شرح زیر است:
ارتقای فرهنگ عمومی جامعه از طریق توجّه به فعّالیّت‌های فرهنگی، ادبی و هنری
بازیابی جایگاه شعر و ادبیّات در نسبت با انقلاب اسلامی ایران و تمدّن اسلامی
ایفای نقش شعر و ادبیّات در آسیب‌شناسی فرهنگی جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی
توجّه به هویّت دینی و ملّی در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و ادبی
استعدادیابی و استعدادپروری چهره‌های جوان و نخبه در زمینۀ ادبیّات
همکاری با انجمن‌های ادبی و هنری و تمامی
مدیریت زمان نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره و کاری ما دارد و میزان موفقیت ما در بهره گیری از زمانی است که در اختیار داریم. با یک حساب سرانگشتی متوجه می شوید که چه زمانهایی را در طول روز از دست می دهیم که مجموع همین زمان های از دست رفته می تواند هر کسی را در کار و حرفه اش به موفقیت برساند.
زمان را نمی توان بازیابی کرد یا به عقب برگرداند بنابراین مدیریت و بهینه سازی زمان را باید به طور مستمر انجام داد. خیلی اوقات پیش می آید که افسوس گذشته و زمان از د
کارآفرینی چه ویژگی‌هایی دارد؟ویژگی‌های خاصی که کارآفرینی را از اقدامات مشابه با آن متمایز می‌کند عبارت‌اند از: 1. کارآفرینی یک فعالیت اقتصادی و پویا استکارآفرینی یک فعالیت اقتصادی است، زیرا با نیت ارزش‌آفرینی و کسب سود مالی و از طریق استفاده بهینه از منابع محدود، یک کسب‌وکار جدید راه‌اندازی و مدیریت می‌شود. به‌علاوه، ازآنجایی‌که این ارزش‌آفرینی در میان فضای ناامن کسب‌وکار باید به‌طور مستمر ادامه پیدا کند، لذا کارآفرینی به‌هیچ
سلام به عزیزانبه نکات زیر دفت بفرمایید:- نمره این آزمون 10 نمره از نمره مستمر ترم دوم را شامل می شود.- شرکت در این آزمون برای همه الزامی است.
- برای شرکت در آزمون داشتن یک ایمیل معتبر الزامی است.- آزمون در روز و ساعت خاصی برگزار می شود.حتما مسایل مختلف ماننددسترسی به اینترنت را برای شرکت در آزمون در نظر بگیرید. چرا که به هیچ عنوانآزمون تکرار نمی شود.- لینک های آزمون  5 دقیقه قبل از آزمون در همین مطلب قرار می گیرد.- زمان آزمون 30 دقیقه خواهد بود.- توصی
سلام به عزیزانبه نکات زیر دفت بفرمایید:- نمره این آزمون 10 نمره از نمره مستمر ترم دوم را شامل می شود.- شرکت در این آزمون برای همه الزامی است.
- برای شرکت در آزمون داشتن یک ایمیل معتبر الزامی است.- آزمون در روز و ساعت خاصی برگزار می شود.حتما مسایل مختلف ماننددسترسی به اینترنت را برای شرکت در آزمون در نظر بگیرید. چرا که به هیچ عنوانآزمون تکرار نمی شود.- لینک های آزمون  5 دقیقه قبل از آزمون در همین مطلب قرار می گیرد.- زمان آزمون 30 دقیقه خواهد بود.- توصی
قبل‌ترها وبلاگ‌های عجیب و غریبی می‌خواندم. جست‌وجو کردن دریچه‌های تازه برایم شوق‌انگیز بود. وبلاگ‌های زیادی نمی‌خواندم ولی هرکدام از آن‌هایی که دنبال می‌کردم یک نگاه نو، یک حرف تازه‌ای در هر دیدار برایم داشتند. حالا، خیلی زمان است که دیگر هیچ‌کدام نمی‌نویسند، یا آن‌قدر دیر، آن‌قدر غریبه که دیگر نه مثل گفت‌وگو، مثل سر تکان‌دادنی به سلام از آن سمت پیاده‌رو. خواهشی دارم از شما که این مدت همراه من هستید. وبلاگ‌های خوبی که هنوز مست
پایان نامه تعهد مستمر 
تعهد در سازمان به دلیل تمایل به انجام دادن فعالیت‏های مستمر ایجاد می‏شود. این تمایل به خاطر ذخیره شدن اندوخته‏ها و سرمایه‏هایی است که فرد با ترک آن فعالیت‏ها این اندوخته‏ها و سرمایه‏ها از بین می‏رود. از این نوع تعهد از اصطلاح سرمایه‏گذاری استفاده می‏شود و اشاره دارد به ارزشی که فرد در سازمان برای خود ایجاد کرده است. چنانچه فرد سازمان را ترک کند، این نوع سرمایه‏گذاری‏ها مانند سهم سازمان از پرداخت بیمه‏ها، آمو
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
عمر همچون جوی نو نو می رسد 
مستمری می نماید  د ر    جسد 
عمر انسان ، مانند آب جویباری در حال گذار و طی شدن است ، ولی همین جزء به جز ء گذشتن که بصورت دائمی و مستمر صورت می گیرد سبب این شده است که انسان به اشتباه خیال  کند ؛ "جریان عمر بصورت خطی و ممتد و مستمر است ."
در این جهان حتی یک لحظه سکونوجود ندارد . ما نسبت به این حرکت سریع و دقیق و دائمی که جهان راتازه می کند ، اطلاعی نداریم ،زیرا وقتی که حرکت شتاب بیشتری پیدا می کند ، از آن جهت که در ک ما نمی ت
عمر همچون جوی نو نو می رسد 
مستمری می نماید  د ر    جسد 
عمر انسان ، مانند آب جویباری در حال گذار و طی شدن است ، ولی همین جزء به جز ء گذشتن که بصورت دائمی و مستمر صورت می گیرد سبب این شده است که انسان به اشتباه خیال  کند ؛ "جریان عمر بصورت خطی و ممتد و مستمر است ."
در این جهان حتی یک لحظه سکون وجود ندارد . ما نسبت به این حرکت سریع و دقیق و دائمی که جهان راتازه می کند ، اطلاعی نداریم ،زیرا وقتی که حرکت شتاب بیشتری پیدا می کند ، از آن جهت که در ک ما نمی
بک لینک و پیوند همیشگی یکی مهم‌ترین مواقعی میباشد که هنگام بهینه سازی وب سایت بایستی اعتنا و دقت ویژه ای به آن داشته باشید. شایسته ترین کمپانی seo وبسایت در این باره می‌تواند شما‌را برای داشتن بک لینک و پیوند مستمر یاری و ارشادوراهنمایی نماید. بعضا از این مجموعه ها با برگزاری عصر یادگرفتن طراحی وب سایت  به شما نحوه های انجام seo وبسایت را خاطر می دهند و می‌توانید وبسایت خویش را با اصولی ترین طریق seo فرمائید و برای به دست آوردن بک لینک و پیوند
یا منور

خب... من سه روزه حالم خوبه تقریبا مستمر. 
و خیلی زیاد خداروشکر. چون قبلش مدت طولانی مستمر حالم بد بود
منظورم از مستمر اینه که حال عمومیم چطور بوده. نه اینکه اصلا نارحت یا خوشحال نشده باشم

گفته بودم "چشم هایش" رو دارم میخونم بچه ها؟
چشم هایش، طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و ماجرای عجیب سگی در نیمه شب
اولی چاپی ایه ک دستمه
دومی کتاب بلندیه که قرار داشتم روزی 20 صفحه بخونم 
و سومی کتاب الکترونیکیه ک خواستم بخونم همراهشون. از کتابخونه عمو
«یا مَن یُبَدِّلَ السَّیّئات بِالحَسَنات¹»،
      دقیق یعنی چی؟            یعنی خدا به ما میگه:                  - نگران کارنامه ت نباش.                          رو برگه پایانی ت خوب بگیر،مستمر هات با من...

شایدم یعنی:
      - بیخیال که همش منفی زدی،
            از همشون قدر مطلق² می گیرم برات :)

۱.ای کسی که گناهان مارا به ثواب تبدیل می کنی.
۲.قدر مطلق اعداد منفی، می شود مثبت همان عدد؛ مثلا: ۲ = |۲-|
Prescription:مرور زمان :In international contracts ,the general period of prescription is three years.در قراردادهای بین المللی ، مدت عام و کلی مرور زمان  سه سال است.Period for a Claim Established by Legal Proceedings :(1) The period of prescription for a claim established by judgment is ten years.(2) The same applies to a claim established by an arbitral award or other instrument which is enforceable as if it were a judgment.مدت مرور زمان در دعاویی که با رسیدگی قضایی به اثبات رسیده اند:١) مدت مرور زمان برای ادعایی که با حکم دادگاه ثابت شده است ده سال است.٢) در مورد ادعایی که در مراجع داوری یا از طری
مرور زمان تعقیب وصدور حکم:
((تعریف)):
آن مدت زمان قانونی که اگر سپری شود و اقدام تحقیقی و تعقیبی آغاز نشود یا بعد از آخرین اقدام تعقیبی و تحقیقی حکم صادر نشود ، عمل مشمول مرور زمان شده ومجازاتش ساقط می شود.

مبدا شروع مرور زمان تعقیب و رسیدگی
1مرور زمان تعقیب : مدت های مذکور از زمان وقوع جرم محاسبه می شود. یعنی از زمان وقوع جرم ، چند سال تعقیبی صورت نگرفته باشد.
در جرم آنی : از روز ارتکاب ، مرور زمان تعقیب شروع می شود.
در جرم مستمر: از لحظه قطع استمرا
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
داشتن خیریه قدرتمند مدتهاست بنا به وظیفه انسانی خود و رسالت هر انسانی و همچنین با توجه به اینکه بصورت مستمر  سالهای متمادی است که ما نسل در نسل در اطاق فکر خیریه ای کوچک حضور داشته و باعث ترقی این خیریه و این انجمن و این ان جی او شده ام رئوس این ادامه مطلب
بسیاری از نارسایی های سازمانها ناشی از کند شدن عملیات یا همان فرآیندها نسبت به برنامه ی زمانبندی شده طبق روال است .
زمان ، معلولِ حرکت است و اگر حرکتی نسبت به  حرکت کل سازمان متوقف شود زمان نتیجه گیری کند میشود و گاهی به نتیجه هم نمیرسد یعنی توقف کامل.
برای جبران و بهبود این وضعیت یعنی تاخیر ناخواسته چه باید کرد ؟
در میان مشاوران کسب و کار عالی بسیاری به دنبال حذف تاخیرسازها هستند و بهبود سیستم .
در حالی که اقدام شایسته تر که خود به خود تاخیر ه
سلام علیکم...
خب گفته بودم کارنامه مو می ذارم که درس عبرت بشه برا بقیه که شب امتحانی نخونن
ولی خب الان بد آموزی داره
فقط می تونم  بد ترین نمره ام که مربوط به شیمی می شه بذارم در س عبرت بگیرین :)
مستمر 20
پایانی 17.5
کل 18.5

خلاصه این که اصلا شب امتحانی نخونین وگرنه بدبخت میشین :)

با سپاس فراوان 
زری ....

پ ن : با این که میدونم برا کسی مهم نیس ولی برای این که  حرفم دو تا نشه کسی خواست نظر بذاره عکس کلشم می ذارم...
( شرمنده همه تان)
توجه    توجه موسسه قرآنی شیفتگان وحی برگزار می کند                 کلاس امر به معروف ونهی از منکر همراه با مهدویت 
اساتید مجرب ستاد امر به معروف یک روز در هفته تا پایان سالی جاریمبلغ:۲۰هزار تومان که به شرط حضور مستمر برگردانده می شود (رایگان )برگزاری کلاس بعد از ماه صفر☎۳۷۲۳۳۳۹۰
توجه    توجه موسسه قرآنی شیفتگان وحی برگزار می کند                 کلاس امر به معروف ونهی از منکر همراه با مهدویت 
اساتید مجرب ستاد امر به معروف یک روز در هفته تا پایان سالی جاریمبلغ:۲۰هزار تومان که به شرط حضور مستمر برگردانده می شود (رایگان )برگزاری کلاس بعد از ماه صفر    (29 آبان)☎۳۷۲۳۳۳۹۰
به نام ایزد یکتا
کاربرگ نهایی کلاس دوازدهم ریاضی (A)
نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397

نام خانوادگی و  نام

بهمن 1

اسفند 1

جامع مستمر

بهمن 2

اسفند 2

انضباطی و کلاسی

از نیمسال اول

نمره مستمر دوم

آنتیک چی دانیال

16

8

11

16

11

*

*

14

ابراهیمی محمد حسین

20

20

13

20

20

+2

+2

20

احمدی علی

16

12

12

16

12

+2

*

16

اسدی عبدالرضا

20

14

12

20

14

+2

+2

20

اسماعیلی مهدی

12

14

13

13

14

+2

*

16

اعتباری حسین

18

18

*

18

18

+2

+2

20

افشارمنش مهران

16

14

12

16

14

+2

*

17

ترابی سعید

6

6

13

6

13

*

*

به نام ایزد یکتا
کاربرگ نهایی کلاس دوازدهم ریاضی (A)
نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397

نام خانوادگی و  نام

بهمن 1

اسفند 1

جامع مستمر

بهمن 2

اسفند 2

انضباطی و کلاسی

از نیمسال اول

نمره مستمر دوم

آنتیک چی دانیال

16

8

11

16

11

*

*

14

ابراهیمی محمد حسین

20

20

13

20

20

+2

+2

20

احمدی علی

16

12

12

16

12

+2

*

16

اسدی عبدالرضا

20

14

12

20

14

+2

+2

20

اسماعیلی مهدی

12

14

13

13

14

+2

*

16

اعتباری حسین

18

18

*

18

18

+2

+2

20

افشارمنش مهران

16

14

12

16

14

+2

*

17

ترابی سعید

6

6

13

6

13

*

*

تیم هندبال آموزشگاه در مسابقات منطقه با شکست حریفان به مقام قهرمانی رسید. این تیم با وجود داشتن بازیکنان مستعد و خوب استان یکی از شانسهای کسب مقام در کشور می باشد که امیدواریم با تمرینات مستمر و برنامه ریزی درست به این جایگاه برسند. 
باید فراموش کنم یه سری چیزها رو. یه سری چیزهای مستمر که یه زمانی خیلی مهم بودن. 
وقتی مقدمه ی یه فراموشی فراهم باشه، کم کم آدم میتونه فراموش کنه. میتونه فراموش کنه. همین مهمه. این که بشه فراموش کرد. چون باید بشه.
امروز نسبتاً زود بیدار شدم و خوبه، الان خسته‌م. یه مقدار ریگ روان میخونم و کم کم کم کم میخوابم.
شیر رامک عالیه، بقیه ی شیرا گُهن (شاید میهنم بد نباشه. یه مدته نخریدم یادم رفته).

بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام خدمت مهدی دوستان عزیز ازهمراهی وهمکاری شمادوستان عزیز متشکریم. 
ان شاءالله باحمایت وبازدیدهای مستمر شما خوبان واطلاع رسانی به دوستان ونزدیکان خود کمک کنید تا صفحه تازه تاسیس حضرت ولی عصر(عج) بانیرویی مضاعفترازقبل به کار خودادامه دهد.
(به روایتی:کودک تازه کار صفحه راه رفتن رابلد شود.)
منتظر نظرات وانتقادات شما هستیم.ان شاءالله.
به دلیل برگزاری آزمون های مستمر مدارس این وبلاگ و تمام عوامل آن تا تاریخ 12 اردیبهشت تعطیل میباشد و هیچ فعالیت عمومی و خصوصی نمی کندبا عرض پوزش از تمام وبلاگ های همکار
mhdsworld
majarts
jomlechin
خیلی ببخشید ولی تا پایان امتحانات از پاسخ دادن به نظرات و ایمیل های شما عزیزان معذور ام .با عرض معذرت از تمامی شما دنبال کنندگان و همکاران .محمد مهدی بیکیمدیر عصر نوین
محمد جواد ظریف به عمان می رود
مجله زیبا-اخبار سیاسی : محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در چارچوب رایزنی‌های مستمر دو جانبه میان ایران و عمان عازم مسقط شد.محمدجواد ظریف متولد ‎۱۷ دی ۱۳۳۸ در تهران و دیپلمات ایرانی است
منبع:عصرایران
تیم هندبال آموزشگاه در مسابقات منطقه با شکست حریفان به مقام قهرمانی رسید. این تیم با وجود داشتن بازیکنان مستعد و خوب استان یکی از شانسهای کسب مقام در کشور می باشد که امیدواریم با تمرینات مستمر و برنامه ریزی درست به این جایگاه برسند. 
در نگاه قرآنی، مراحل متعالی و برتری از کمال وجود دارد ، این مراتب از کمال با بهجت و سروری نامتناهی و بیکران همراه است ،  از طرفی انسان نیز موجودی است که شایسته این شادی و رضایت و خشنودی می‌باشد ، لذا انسان سعید که سرور و شادی همیشگی و مستمر دارد هرگز به شادی مقطعی و گذرا دلخوش نبوده و بسنده نمی‌کند.
ادامه مطلب
به نام ایزد یکتا
کاربرگ کلاس یازدهم تجربی A نیمسال اوّل سال تحصیلی 99-1398
(+3بسیارخوب / +1خوب / -1ضعیف / -3بسیارضعیف / -6غیبت غیرموجه در امتحان / -9تقلب در امتحان)

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

-3

4

+1

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

+1

6

+3

+3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

-3

6

-1

-1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

+1

8
زبان آلمانی جزء سه زبان مهم در دنیا به شمار می آید که متقاضی بسیار زیادی در کشور ایران دارد .
 بعد از 23 سال تلاش بی وقفه و مستمر در امر آموزش زبان های خارجی باید بگوییم دنیای زبان المانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما مشکلاتش مانند سایر زبان های خارجی است .
بسیاری از افراد به دنبال این هستند که زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاه بیاموزند . موسسه دنیای زبان در امر تدریس خصوصی زبان آلمانی صدر نشین است .
زبان آلمانی با دو لهجه آلمانی و اتریشی گوی
به هرگونه فعالیت و ورزش یکنواختی که بدن برای انجام آن نیاز به اکسیژن بیشتری از حالت معمول پیدا کند، و برای انجام آن از عضلات بزرگ بدن بطور مستمر و حداقل به مدت ۱۰ دقیقه استفاده شود، هوازی گفته می‌شود.
عبارت aerobic که معادل هوازی یا همان ایروبیک در فارسی است، به معنی «بوسیله‌ی اکسیژن» است.
نماینده کلاس فایل صوتی ای تو در گروه قرار داد، که انگار آموزش و پرورش گفته نمرات مستمر طبق کلاس های آنلاین ارائه میشه و همه باید حضور داشته باشن و..حقیقتش در مخیله‌ ام نمی‌گنجه که چطور معیار نمراتشون رو آزمون و کلاس های مجازی قرار دادن در حالی که خیلی از همکلاسی های خودم حتی گوشی ندارن یا اونایی که دارن و میان هم تقلب میکنن!الان از عصبانیت نمی‌دونم باید چکار کنم..
مهندسی صنایع بدون هیچ پسوندی، حتی غذاییبرای هر دانشجوی رشته صنایع پیش اومده که وقتی میگه مهندسی صنایع می‌خونه، بلافاصله ازش میپرسن صنایع غذایی؟و دانشجوی بیچاره باید کلی درمورد رشته و بازار کار و تفاوتش با اون رشته منبر بره و صحبت کنهرشته‌ی مهندسی‌صنایع از سال هفتاد وارد کشور شده و نسبت به رشته‌های دیگه جدیدتر و ناآشناتره.یکی از ویژگی‌های مهندسی صنایع اینه که خیلی وسیعه و نمی‌تونیم تو یه یک جمله خلاصه کنیم و مثل یک کپسول کوچک ارائه
اصلی ترین علت به وجود آمدن بوی بد دهان، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان ها است.
بعد از هر وعده غذایی دندان های خود را به خوبی مسواک بزنید و با نخ دندان لا به لای آن ها را تمیز کنید.
وجود باکتری های بی هوازی در دهان باعث به وجود آمدن پلاک ها در دهان می شوندکه خود عامل ایجاد بوی بد دهان هستند.
از دیگر علت های به وجود آمدن بوی بد دهان می توان به مشکلات معده، خالی بودن معده، باکتری های پشت زبان و عفونت لوزه ها اشاره کرد.
برای برطرف کردن بوی بد و نامطبوع
رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان: ارتباط ملتهای ایران و پاکستان ارتباطی قلبی و عمیق است. روابط خوب، به نفع هر دو کشور است. باید برخلاف میل دشمنان، همکاریها تقویت شود/ گروه های تروریستی با پول و سلاح دشمنان تغذیه میشوند و یکی از اهداف حرکتهای ضدامنیتی در مرزهای ایران و پاکستان، آلوده کردن روابط دو کشور است.+ عمران خان: تلاش میکنیم روابط دو کشور مستحکم تر از قبل شود و با دولت جمهوری اسلامی ایران در تماس مستمر خواهیم بود.
سوال : کاربر افتر افکتس
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی- وصل کردن
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی  رایانه ای
هنرستان : کاردانش ایران
طراح : سرکار خانم  موسوی
شهرستان : سراوان
زمان : آبان 98
فایل WORD:دریافت
فایل pdf:دریافت
پاسخنامه:دریافت
به طور کلی می توان پیدایش و تکامل crm را در سه دوره زمانی زیر خلاصه کرد:
از تولید صنعتی تا تولید انبوه: انقلاب صنعتی:
در سال 1915 هنری فورد تعداد 355276 دستگاه خودرو مدل  T فروخت که همه به رنگ مشکی بودند این روش تولید باعث شد که محصولات تولید شده از قیمت تمام شده پایین تری نسبت به محصولات مشابه خود برخوردار باشد اما همه مشتریان مجبور به انتخاب رنگ مشکی خودرو بودند که انتخاب آن ها را محدود می ساخت. طی قرن ها قبل از سیستم تولید انبوه فورد ، مردم معاملات
طراح : سرکار خانم سیده تکتم  موسوی
زمان : آبان ۹۸
سوال : اتودسک مایا
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی-وصل کردن
زمان : آذر 98
فایل word:دریافت
انواع فعل در زبان گیلکی و طریقهٔ ساخت آن:
(مثال‌ها به گویش سیاهکلرودی زده شده‌اند.)

۱. ماضی ساده: بنویشتمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + شناسه ماضی*

۲. ماضی نقلی: بنویشتهٰ‌مطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + تکیه + شناسه

۳. ماضی التزامی: بنویشته بۊمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + ه* + صرف مضارع فعل بؤؤن (=شدن)

۴. ماضی بعید: بنویشته بؤمطریقهٔ ساخت:  ب + بن‌ ماضی + صرف ماضی فعل بؤؤن (=بودن)

۵. ماضی نقلی بعید: بنویشته دأرمطریقهٔ ساخت: ب + بن ماضی + ه + صرف مضارع فعل د
طراح : سرکار خانم سیده تکتم موسوی
قابل توجه آن دسته از اعضای محترم که دارای انبار هستند؛
با نظر به تاکید مقامات عالی کشور در راستای اجرای کامل تکالیف قید شده در قانون مبارزه با کالای قاچاق کالا و ارز، سامانه جامع انبار در خصوص شناسایی و ثبت اطلاعات تمامی مراکز نگهداری کالا در حوزه اطلاعاتی مالکیت، مکان و موجودی کالا در سامانه مزبور مقتضی است که نسبت به بروز رسانی آن در پورتال مربوطه به صورت مستمر اقدام فرمایید.
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی

طراح : سرکار خانم سیده تکتم موسوی

«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
وقتی همه‌جا تیره و تاریک است، به‌جای شکوه و ناله‌ی مدام، بکوش که شمعی روشن کنی. هی نگو که نمی‌شود و نمی‌گذارند که بدرخشم و جهان روشن کنم. تو شمع باش در تاریکی، که ارزش یک شمع در شب تاریک، بیش از چلچراغ است در روشنایی آفتاب. تغییرات کوچک، اما پیوسته، می‌توانند به نتایج بزرگ برسند. کم‌های مستمر می‌رسند و بزرگ‌های گسسته، بی‌ثمر می‌مانند. اگر آن شمع‌ها، آن نورهای کوچک، آن کم‌های مستمر به‌هم بپیوندند، یک به‌عل
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: من شخصا به صورت مستمر در حال پیگیری هستم که با صلاح‌دید مراجع امنیتی و شورای امنیت کشور بتوانیم ارتباطات را مثل قبل برقرار کنیم.
ادامه مطلب
نمونه سوالات ریاضی هفتم تا اول فصل هفتم (بردارها) را از لینک زیر دانلود کنید و پس از چاپ یا نوشتن بصورت دستی و حل سوالات، در اولین روز بازگشایی مدارس به دبیر مربوطه تحویل دهید. دبیر این سوالات را تصحیح می کند و در نمره فعالیت مستمر نوبت دوم شما اثرگذار خواهد بود.

برای دانلود اینجا را کلیک کنیدعنوان: ریاضی هفتم - اقای صادقیحجم: 136 کیلوبایت 
انواع فعل در زبان گیلکی (گویش سیاهکلرودی) و طریقهٔ ساخت آن:

۱. ماضی ساده: بنویشتمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + شناسه ماضی*

۲. ماضی نقلی: بنویشتهٰ‌مطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + تکیه + شناسه

۳. ماضی التزامی: بنویشته بۊمطریقهٔ ساخت: ب + بن‌ ماضی + ه* + صرف مضارع فعل بؤؤن (=شدن)

۴. ماضی بعید: بنویشته بؤمطریقهٔ ساخت:  ب + بن‌ ماضی + صرف ماضی فعل بؤؤن (=بودن)

۵. ماضی نقلی بعید: بنویشته دأرمطریقهٔ ساخت: ب + بن ماضی + ه + صرف مضارع فعل دأشتن

۶. ماضی ابعد: بنویش
ماه دی یعنی طلوع انتظار انقلاب/درحمایت از ولایت افتخار انقلاب/آمده تاج بصیرت برقلوب مومنین/گوهروحدت فروغ آشکار انقلاب/زمزم دلهای امت درولایت محوری است/هرزمانی عشق مردم روزگار انقلاب/دشمن دین هرکجایی خوار ورسوامیشود/نقش بسیارحماسه در نگارانقلاب/برامام وبرشهیدان ده سلامی مستمر/باولایت تاشهادت در بهارانقلاب/رهبرفرزانه ما گشته الگوی کمال/شدکلام ناب مولا خوشگوارانقلاب/هست ایران ولایی اسوه کل جهان/لطفها دارد به ملت کردگار انقلاب/کن دعااز
دوستان فرهیخته و سروران معزز درود و سلاماز این پس جهت بستر سازی فرهنگی و ارتقائ سطح آگاهی عامه مردم سلسله مباحث علمی وحقوقی را در خصوص قانونگذاری و  وظائف نمایندگان محترم بطور مستمر تدوین و منتشر مینمایم استدعا دارم ضمن ملاحظه وتدقین لازم در کلیه گروه ها و کانالها و سایتهای موجود ارسال و منتشر فرمایید تا در توسعه فرهنگی وافزایش سطح خردمندی  مردم بیشتر موثر باشیماراده و قصد حقیر در انتخابات آینده مجلس  افزایش سطح بینش و بصیرت عمومی استار

چندین سال تجربه و مهارت
شرکت مشاورین تجاری اسپاد دارای چندین سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف اقتصادی،و تجاری در سطح کشور می باشد و در این مدت به صورت مستمر با بهنگام سازی و بهبود ساختار خود در جهت تکامل و ارتقا سطح خدمات قابل ارائه گام بر می دارد.هدف از راه اندازی گروه مشاورین اسپاد ایجاد مجموعه ای دانش محور در حوزه خدمات مشاوره، مدیریت، اقتصاد و تجارت به کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در بخش خصوصی است.
در نگاه قرآنی، مراحل متعالی و برتری از کمال وجود دارد ، این مراتب از کمال با بهجت و سروری نامتناهی و بیکران همراه است ،  از طرفی انسان نیز موجودی است که شایسته این شادی و رضایت و خشنودی می‌باشد ، لذا انسان سعید که سرور و شادی همیشگی و مستمر دارد هرگز به شادی مقطعی و گذرا دلخوش نبوده و بسنده نمی‌کند.مشخصه شادی مستمر و سعادت حقیقی این است که دائمی بوده و برای آن کرانه ای نمی‌توان تصور کرد ، حال آن که شادیهای گذرا ، محدود به یک مقطع بوده حضوری غ
یک فلسفه ای هست که اعتقاد دارد مرگ با تولد آدم آغاز می شود. آدم یک جایی همراه با مرگ زاده می شود و آنقدر ادامه می دهد که فقط مرگ می ماند. فکر مرگ از آن جنس فکرهایی است که حداقل در مقطعی از زندگی فکر هرکسی را به خودش مشغول میکند. فکر خودکشی در آدم های کمتری بروز می کند. ولی آدمی را سراغ ندارم که در رابطه با مرگ فکر نکرده باشد.*مناسب ترین ساعت برای شام بلافاصه بعد از شروع شب است. و شام در انتهای شب نه تنها ضرر دارد بلکه ساعت طبیعی بدن را مختل میکند. من
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی
توجه: نمونه سوال از فصل 1 و2و 3 جزوه خانم مهندس طالبی و فصل 1 و 2 جزوه خانم مهندس راشکی طراحی شده است
تاریخچه پنجره
با وجود اینکه اطلاعات دقیقی از تعبیه اولین پنجره توسط انسانهای نخستین در پناهگاه هایشان در دسترس نیست اما عکس زیر به خوبی نشاندهنده اهمیت آن می باشد. پس از گذشت سالها و استفاده مستمر تر نسل های بشر از پنجره به اشکال مختلف و با توجه به روحیه هنری در افراد، استفاده از انواع درب و پنجره بعنوان ابزار زیبایی و دکور رونق گرفت. البته اطلاعات کاملی از اشکال مختلف درب و پنجره چوبی و یا هر متریال دیگر در دسترس نیست. این در حالیست که امرو
زمان کند میگذره وقتی منتظری.زمان تند میگذره وقتی دیرت شده.زمان کشنده ست وقتی غمگینی.زمان کوتاهه وقتی خیلی شادی.زمان بی پایانه وقتی دردی داری.زمان طولانی میگذره وقتی بی حوصله ای.توجه کن:زمان با توجه به اتفاقات درون تو می گذره نه عقربه های ساعت!
خدمات دارالترجمه رسمی آریان
خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی آریان  شامل ترجمه رسمی مدارک و اخذ کلیه تاییدات مربوط به ترجمه رسمی مدارک از ارگان ها و سازمان های مرتبط می شود. کادر مجرب دارالترجمه رسمی آریان با تلاش مستمر ارائه این خدمات را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت و بالاترین دقت و کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد.

مدیریت دارالترجمه رسمی آریان خود را متعهد به کسب رضایتمندی مشتریان عزیز می داند  و سیاست های دارالت
باشگاه کوهنوردی کاراکال بادرود پس از بیش از یک دهه تلاش مستمر کوهنوردان منطقه بادرود در زمینه کوهنوردی آماتور و نیمه حرفه ای در سطح کشور با هدف ارتقای ورزش کوهنوردی به صورت استاندارد و حرفه ای |آغاز بکار نمود و با شماره ثبتی 203/14/15020 در مورخ 1397/04/20 در وزارت ورزش و جوانان ج ا ایران ثبت گردیدنام و نماد باشگاه از حیوان شکاری و درنده این منطقه که از نظر سرعت و هوش زبانزد است برداشته شده است .
پاورپوینت مدیریت جامع کیفیت
مدیریت جامع کیفیت( TQM) فرایندی است متمرکز بر روی مشتری ها، کیفیت محور، مبتنی بر حقایق، متکی بر تیم‏‌ها که برای دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان از طریق ارتقا مستمر فرایند‏‌ها توسط مدیریت ارشد سازمان رهبری می‌شود.اگر فلسفه مدیریت جامع کیفیت به درستی درک شود باید در اجرای آن تیم‏‌‌های فرابخشی با عضویت صاحبان فرایند‏‌ها از واحد‏‌ها و بخش‏‌‌های مختلف سازمانی تشکیل شوند و سنجش، پایش, کنترل و ارتقا عملکرد
تعهد مستمر :
دومین بعد از ابعاد سازمانی آلن و می یر ( 1990 ) تعهد مستمر می باشد، که بر مبنای تئوری سرمایه گذاری های بیکر ( 1960 ) قرار دارد. این تئوری براین اساس است که با گذشت زمان فرد سرمایه ای را در سازمان انباشته می کند که هرچه سابقه فرد در سازمان بیشتر شود، این سرمایه نیز انباشته تر می شود و از دست دادن آن برای فرد هزینه برتر می شود. این سرمایه گذاری شامل زمان کسب مهار تهای ویژه سازمان که قابل انتقال نم یباشد، رفاقت های کاری، عوامل سیاسی و هزینه ه
با سلام خدمت شما صنعت گران زحمت کش. گروه CNC Highcam  در نظر دارد بصورت متمرکز و مستمر خدمات دستگاه های 5محور را با بهترین شرایط اراعه دهد.
1-خرید و واردات دستگاه پنج محور
2-نصب و راه اندازی دستگاه پنج محور
3-پشتیبانی 24 ساعته از دستگاه ها و رفع مشکلات 
4- تهیه و تنظیم پست پروسسور پاورمیل و پشتیبانی آنلاین
5-آموزش برنامه نویسی با نرم افزار قدرتمند پاورمیل و پشتیبانی از پروسه تولید
مالف و مدرس پاورمیل مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
 حسابدار موفق در دنیای کسب و کار ویژگی های مشخصی دارد. حسابداری که کل ویژگی های
زیر را داشته باشد کمیاب است اما اکثر حسابداران موفق بسیاری از این ویژگی ها را
دارند. برای مطالعه ویژگی های یک حسابدار موفق 
در ادامه مطلب با ما همراه باشید .- تمرکز در یک شاخه :حسابدار موفق سعی می کند ضمن آگاهی حداقلی از
حوزه های مختلف حسابداری از قبیل حسابداری مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری بهای
تمام شده، حسابداری مدیریت، حسابداری بخش دولتی، حسابرسی داخلی و
با سلام خدمت شما صنعت گران زحمت کش. گروه CNC Highcam  در نظر دارد بصورت متمرکز و مستمر خدمات دستگاه های 5محور را با بهترین شرایط اراعه دهد.
1-خرید و واردات دستگاه پنج محور
2-نصب و راه اندازی دستگاه پنج محور
3-پشتیبانی 24 ساعته از دستگاه ها و رفع مشکلات 
4- تهیه و تنظیم پست پروسسور پاورمیل و پشتیبانی آنلاین
5-آموزش برنامه نویسی با نرم افزار قدرتمند پاورمیل، کتیا، ان ایکس و پشتیبانی از پروسه تولید
مالف و مدرس پاورمیل مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
دوره آموزش خیاطی در تبریز
در کمترین زمان خیاط شوید
کلاس خیاطی در تبریز
آموزشگاه خیاطی آریستن در تبریز با برگزاری مستمر کلاس خیاطی در تبریز زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و ارایه مدرک معتبر بین المللی به هنرجویان عزیز خدمت رسانی می کند. این مجموعه با بیش از ۱۰ سال سابقه توانسته است به بهترین گروه آموزشی خیاطی در تبریز تبدیل شود و گواه این جایگاه نظرات هنرجویانی است که از این خدمات بهره برده اند.
هزینه کلاس خیاطی در تبریز
در این صفحه شما مجمو
معرفی اپلیکییشن Getty Unshuttered
عکاسی علاوه بر نیاز به داشتن شوق و ذوق وهنر به فراگیری مهارت‌های پایه نیز نیاز دارد. با استفاده از این برنامه که برای عکاس‌های تازه کار طراحی شده است. یکی از مزیت های Getty Unshuttered که آن را تبدیل به یکی از بهترین اپلیکیشن های موبایل ماه کرده است، قابلیت آپدیت شدن به صورت مستمر به منظور اضافه شدن درس‌های جدید محسوب می‌شود
آیا زن ملزم به آوردن جهیزیه در منزل شوهر است؟

برخلاف تصور مردم و رسومات معمول در جامعه دختر و خانواده وی ملزم به تهیه و آوردن جهیزیه یا تخصیص آن در منزل شوهر نبوده و الزامی قانونی در این مورد وجود ندارد.زوجه (زن) می‌تواند ضمن درخواست از زوج (مرد) و ابلاغ رسمی مراتب به وی به موجب اظهارنامه از وی درخواست تهیه مسکن با اسباب تمکین (اطاعت) و لوازم منزل مشترک نماید و تعهدی به آوردن جهیزیه به منزل مشترک از جهت حقوقی و قانونی نخواهد داشت.
بدین ترتیب،
پیشرفت های متعدد در شیوه های مختلف فروش به سبک گذشته ادامه داشت تا کم کم نیاز به استفاده از اهرمی قوی تر احساس شد. فروش مستقیم به سبک قدیمی محدودیت هایی داشت. آنها در «تله زمان» گرفتار بودند. یک فرد ممکن بود در طول روز تعداد زیادی جاروبرقی یا برس یا عطر می فروخت. اما فقط در ازای ساعت های کاری خود دستمزد می گرفت. درآمد او حاصل از تلاش فیزیکی، کوبیدن در خانه ها و چرخاندن زبانش بود. اما به محض توقف کار، چه به دلیل خواب شبانه و گذراندن تعطیلات و یا
o تنظیم مستمر باد
مقدار حداکثر بار و یا سرنشین خودرو برروی بدنه تایر حک می شود.
در تایرهای سواری میتوان حدود ۲psi از مقدار باد ماکزیمم کم کرد.
برای اتوبوس ها تاکسی ها و خودروهای عمومی باید باد ماکزیمم را تنظیم نمود.
هیچگاه به چشمان خود برای کنترل باد اطمینان نکنید.
باد تایر را هنگام خنک بودن تایر کنترل کنید.

ادامه مطلب
عمران:

شرکت قالا با بیش از سه دهه تجربه درخشان در مهندسی آب و آبیاری ، احداث سدهای مخزنی و انحرافی، شبکه های آبی، پروژه های تاسیساتی و تجهیزاتی، ابنیه، هیدرومکانیکال ، پل سازی، راه سازی، ابزاردقیق و ... با دارا بودن رتبه یک در رشته آب (سد سازی و خطوط انتقال) در خدمت کشور و علی الخصوص خطه آذربایجان بوده است. توانایی های انکارناپذیر شرکت قالا، تکیه بر توان بالای فنی و مهندسی و برخورداری از نعمت وجود بیش از 1456 نفر پرسنل سختکوش و دانش آموختگان دا
دیزل ژنراتور :
دیزل ژنراتور مرکب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده‌ اند. مجموعه‌هایی که به طور گسترده برای مکان‌های بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند. دیزل ژنراتورها می‌توانند از 5 تا 21 کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک استفاده شود و تا (4000KVA/4MVA) قابل استفاده برای واحد های اداری بزرگ و کارخانه‌ها جریان الکتریسیته تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر (3
هر فعالیتی در زندگی ما پیامدی دارد. اوقات فراغت و فعالیت­‌های فراغتی هم از این قاعده مستثنی نیست و پیامدهایی در زندگی ما دارد. محققین و متخصصان همیشه به این موضوع اشاره داشته‌­اند که اوقات فراغت مانند شمشیر دولبه است که در صورت استفاده مناسب از آن تأثیرات مثبتی در زندگی فرد خواهد داشت. در این بخش به بررسی رابطه بین شرکت در فعالیت­‌های فراغتی و کارکردهای مثبت آن در زندگی افراد می‌پردازیم.
۱- کارکردهای جسمانی اوقات فراغت
از نخستین فواید شر
بهترین راه برای فروش بهتر محصول
فروش یک کار انگیزشی است، و از قدیم گفته اند که از ” از کوزه همان تراود که در اوست” اگر می خواهد به آدم ها انگیزه خرید کردن از شما را بدهید باید کوهی از انگیره و انرژی واقعی باشید، با توهمی از انرژی و نقش بازی کردن فقط تا حدودی می توان به موفقیت هایی رسید آنچه پایدار و مستمر خواهد بود انگیزه و انرژی اصیلی است که ریشه در قلب یک انسان برنده دارد.

سرفصل ها :

تفکر فروش برندهایجاد حس تشنگی و انگیزهمدیریت زمان یک فر
در دستیابی به موفقیت هرگز متوقف نشوید 

در دسیابی به موفقیت پیوسته و مستمر تلاش کنید .

اهداف را با در نظر گرفتن زمان برنامه ریزی کنید.

١۰۰۰بار تلاش برای کشف علمی ممکن است در هزارمین بار کشف شود .

در موفقیت اهداف از نظر اهمیت و.... باید الویت بندی شوند تا زمان زیادی از دست ندهید  و تا همه اهداف را بهتر سریع تر به دست آورید

موفقیت حاصل  رعایت برخی از اصول ها است .  

موفقیت حاصل پشتکار و تلاش پیوسته است .

موفقیت با بررسی واطمینان از اینکه آیا
بهترین راه برای فروش بهتر محصول
فروش یک کار انگیزشی است، و از قدیم گفته اند که از ” از کوزه همان تراود که در اوست” اگر می خواهد به آدم ها انگیزه خرید کردن از شما را بدهید باید کوهی از انگیره و انرژی واقعی باشید، با توهمی از انرژی و نقش بازی کردن فقط تا حدودی می توان به موفقیت هایی رسید آنچه پایدار و مستمر خواهد بود انگیزه و انرژی اصیلی است که ریشه در قلب یک انسان برنده دارد.

سرفصل ها :

تفکر فروش برندهایجاد حس تشنگی و انگیزهمدیریت زمان یک فر
پایان نامه مدل سه بخشی تعهد سازمانی
مدل سه بخشی تعهد سازمانی
این مدل که توسط می‏یر و آلن ( ۱۹۹۱ ) ارائه گردیده است، از تمایز بین تعهد نگرشی و رفتاری فراتر رفته و محققین مذکور استدلال کرده اند که تعهد به عنوان یک حالت روانی حداقل دارای سه جزء قابل تفکیک است که نوعی تمایل، نیاز و الزام جهت ادامه اشتغال در یک سازمان می باشد. به نظر می رسد که همه تعاریف ارائه شده در زمینه تعهد در برگیرنده این سه موضوع کلی می‏باشند.
وابستگی عاطفی به سازمان
هزینه ها
بادعاوبا نیایش هرگره وامیشود/رنگ وبوی بندگیها بازمعنامیشود/آسمان اندرتجلی شاهدشوروصال/بنده هم مشمول لطف ناب یکتا میشود/هردعایی باولایت مستجاب ایزدی است/درترازوی حقیقت وصل مولامیشود/زمزم اشک وتوسل در رثای اهل بیت/شامل الطاف رب ومزد والا میشود/ماه ذیحجه رسیده بربلوغ بندگی/بادعاهای حسینی شوردلهامیشود/حاجیان بهرمناسک راهی رمی ومنا/یک شکوهی درپرستش کل صحرا میشود/این نیایش رهگشایی بر ولایت محوری است/شادمان از کار شیعه باززهرامیشود/تاظهور
به نام ایزد یکتا
کاربرگ کلاس یازدهم تجربی A نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398
(+3بسیارخوب / +1خوب / -1ضعیف / -3بسیارضعیف / -6غیبت غیرموجه در امتحان / -9تقلب در امتحان)

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

-3

+1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

-1

-3

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

+1

+1

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

-1

-1

به نام ایزد یکتا
کاربرگ کلاس یازدهم تجربی A نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398

نام خانوادگی و  نام

کلاسی و انضباطی

8/
7

15/
7

22/
7

مهر

29/
7

6/
8

13/
8

20/
8

آبان

27/
8

4/
9

11/
9

18/
9

آذر

جامع مستمر

ابراهیمی شبیر

+1

-3

-1

8

-1

احمد یوسفی رضا

-1

-3

-1

6

-1

اشرف زاده امیر

+1

-1

+1

12

-3

اشرف زاده علی

+1

-1

-1

10

-1

مدیریت فرایندهای کسب و کار چیست؟
چند تعریف از BPM:
یک حوزه از دانش مدیریت که فرایندها را به عنوان دارایی‌های سازمان در نظر گرفته و از طریق شناسایی، مهندسی، کنترل و تلاش برای بهبود مستمر آن‌ها، اهداف سازمان را محقق می‌کند.
مدیریت فرایندهای کسب و کار در واقع مدیریت عملیاتی است که درون سازمان انجام می‌شود تا ما بتوانیم ارزش مورد نیاز را برای مشتری ایجاد کنیم.
مدیریت فرایندهای کسب و کار یا BPM دستیابی به اهداف سازمان از طریف بهبود، مدیریت و کن
قالیشویی در میرداماد
قالیشویی در میرداماد | اگر به دنبال یک قالیشویی نزدیک میرداماد هستید که می خواهید تمام نیازهای شما را برطرف کند و حتی اقدام به ترمیم و بازسازی فرش های شما نماید، ما به شما پیشنهاد می کنیم سراغ قالیشویی گل ابریشم بروید. این قالیشویی در میرداماد توانسته مشتریان فوق العاده را به خود اختصاص دهد که به صورت مستمر به این قالیشویی سفارش می دهند؛ چرا که می دانند در صورت استفاده از خدمات این قالیشویی، تا مدت ها نیازشان برطرف خوا
سه روز مستمر است در حال نوشتنم. صبح با استرس تعویق کارهایم از خواب بیدار می‌شوم. همین طور که چشمانم را باز می‌کنم، کیف لپ تاپ را با دستم جلو می‌کشم و سرم را از روی بالشت برمی‌دارم و به جایش لپ تاپ را می‌گذارم. تق تق تق چیزهایی که ته ذهنم شناور هستند را روی صفحه می‌آورم و یکی یکی جلوی پروژه‌هایی که باید بنویسم و ایمیل کنم را خط می‌زنم.
شب‌ها با چشمانی دردآلود و دستانی که سر انگشتانش پینه بسته پتو را روی خودم می‌کشم و می‌خوابم و حتی در خواب
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
یکی از مسائلی که بسیار به پیشرفت در یک موضوع کمک می کنه، تحقیق و توسعه است که حقیر به اختصار بهش میگم، توسعه.
داشتن نگاه توسعه ای باعث بهبود مستمر میشه. این نگاه می تونه در تمام موضوعات حاکم بشه. از قانون گذاری گرفته تا فیلمسازی، صنعت، آموزش و ... . این که ما نگاهمون رو به این نحو اصلاح و خودمون رو متعهد کنیم که به طور مداوم در محصول (خدمت) بهبود ایجاد کنیم باعث میشه که یک حرکت رو به جلوی منظمی داشته باشیم و در رقابت های مختلف حرفی برای گفتن.
ادامه
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
زمان آدم را به خیلی چیز ها عادت میدهد. اولش باورش سخت است ولی هرچه که زمان رو به جلو می رود میبینی که عادت کرده ای. عادت برای چیزی که آن اول برایت غیر ممکن و سخت بوده. باید به قدرت زمان ایمان آورد و بدانیم که زمان همه چی را درست می کند حتی چیزهایی قرار با رفتنشان جانمان را از ما بگیرند...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها